Blog > Komentarze do wpisu

Chwytaj dzień

To uczucie, kiedy wstajesz chłodnym niedzielnym rankiem, żeby wyprowadzić psa i wychodząc łapiesz za aparat. Brniesz przez mgłę i mżawkę i nagle widzisz, że Opatrzność nagrodziła twój dobry uczynek i oto przed tobą na gałęzi siedzi orzeł pasiasty, bardzo rzadko spotykany.

Kucasz i trzęsącymi się rękoma wyciągasz aparat z pokrowca, licząc w duchu na setki polubień na grupie "Ptaki w krainie obiektywu". Dociera do ciebie, że orły pasiaste są dwa i czają się - nie, to niemożliwe, a jednak - na nieświadome zagrożenia cielę nosorożca białego, który wcale nie wyginął, tylko przydreptał do Polski. Oczyma duszy swojej widzisz zdjęcie nosorożca unoszonego przez orły na okładce Naszynal Dżeografik, gdy z chaszczy wychodzi samica nosorożca, a zatem orły stoczą z nią bój o cielę.
Przestajesz żałować, że przepłaciłeś za opcję nagrywania 4k w swoim aparacie, bo o ile fajniej będzie wyglądać twój film na kanale Diskowery 4k. Zdejmujesz dekielek obiektywu, przykładasz oko do wizjera, żeby wyostrzyć na orły i widzisz napis: BRAK KARTY PAMIĘCI.
Tak że tego, orły odlatują ze zdobyczą, mama nosorożec znika w chaszczach, ale był i plus: w domu masz nareszcie zgrane z karty pamięci zdjęcia kaczki krzyzówki, fajne chociaż trochę nieostre.

poniedziałek, 22 października 2018, leniuch102

Polecane wpisy

  • Trudne sprawy

    Bawimy się z synem w wymyślanie scenariuszy dla _dokudram_ czyli tanich, a popularnych seriali w których celują telewizje prywatne. Punktem wyjścia naszej zabaw

  • Dola domkersa.

    Domkersi w odróżnieniu od blokersów żyją w całkowitej izolacji od otoczenia. Dowożeni przez rodziców do szkoły i na tenisa nie mają okazji, czasu, ani umiejętno

  • Ociec, rżnąć.

    Byłem przeciw wycinaniu drzew zanim stało to się modne, nawet napisałem o tym wierszyk zaczynający się od słów: "Słyszysz jak wali serce mordercy? Nawet morderc

Komentarze
Gość: fieloryb, *.tktelekom.pl
2018/10/28 15:17:59
Nie wiem jak w aparatach za fefnaście tysięcy, ale w moim za 400 pln lub mniej (używka!) jest pamięć wewnętrzna na około 10 fotografii.
-
2018/10/29 19:25:47
mój B700 kosztuje niecałe 2 i niestety nie ma nic wbudowanego