Blog > Komentarze do wpisu

Uwag garść.

Wielki jest rozum ludzki i niezwyciężony - pomyślałem czyszcząc podjazd myjką wysokociśnieniową. Cóż za niesamowite urządzenie. Miło, że wymyśla się coś jeszcze poza tabletami.
Może  rozum ludzki generalnie jest wielki, ale czyjś konkretny to już nie zawsze. Selekcjoner Fornalik wyraził życzenie, by napastnik Lewandowski "przełamał" się w meczu San Marino, bo nieprzełamany Lewandowski  nie strzela dla Polski bramek.
Panie Fornalik, równie dobrze możnaby oczekiwać po Gołocie, że przełamie się spuszczając manto jakiemuś gimnazjaliście,  a następnie powali Kliczkę, czy choćby kogokolwiek na prawdziwym ringu.
Lewandowski nawet przełamany we wszystkich grubszych miejscach nie będzie strzelał w reprezentacji bramek z tych samych powodów, dla których jest najskuteczniejszym strzelcem Bundesligi - z powodu dobrych podań, które tam ma a w reprezentacji nie.
Raz trener - zawsze trener, raz ekspert - zawsze ekspert, jak publicysta Szostkiewicz, który przed jeszcze poprzednimi wyborami papieża zapytany, kto nim zostanie, odpowiedział, że nie wie, ale wie kto na pewno papieżem nie będzie: niejaki Josef Ratzinger nie miał wedle eksperta Szostkiewcza szans. Ten sam Ratzinger, który tydzień później został Benedyktem szesnastym.
Ale - raz ekspert, zawsze ekspert, w czasie tego konklawe Szostkiewicz praktycznie nie opuszczał tefałenu, dobrze, że było krótkie. Po wyborze Franciszka ekspert poszedł do domu i walnął artykulik: "Papież, który się nigdy nie uśmiecha". W tym czasie nowy papież ujmująco uśmiechał się ze wszystkich telewizorów świata. Chyba nie czytał Szostkiewicza.

Simon i Garfunkel muzyki reggae. Ukraińskiego rege,

piątek, 19 kwietnia 2013, leniuch102

Polecane wpisy

  • SRODO

    Czy naprawdę potrzebujemy więcej prywatności w sieci? Czy w życiu? Nie wydaje mi się. Po pierwsze jestem fanem spersonalizowanych reklam. Nie chcę tracić życia

  • Największe ofiary stereotypów

    Nie jestem przeciwnikiem stereotypów, nawet tych krzywdzących, np. że Murzyni są czarni, a kobiety mają cycki. Stereotyp to wiedza w pigułce i jak pigułka nie z

  • Brat może wielki, ale nie za bystry.

    Poniższy wpis jest fajny, ale bez sensu, bo reklamy google w istocie już mają guzik "Już to mam" dostępny po kliknięciu w [x] w prawym górnym rogu i wybraniu op

Komentarze
Gość: Mały, 79.162.228.*
2013/04/21 16:03:15
Trener Fronalik być może jest dobrym trenerem. Ale dla zawodników takich jak Lewandowski ma taki sam autorytet, jak Kruczek miał wobec Małysza. I kupa z tego będzie, i inaczej być nie może.